Laptop wifi a bağlanamıyor

Yurtta kalıyorum normalde internet bağlantısı var ama wifi a erişilemiyor.sorun tanıla dediğimde "wifi geçeli bi IP yapılandırmasına sahip değil "diyor ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz

Acer aspire E 15 notebook

gamzeyilmaz gamzeyilmaz (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    gamze     ağ bağlanıtarını sıfırlaa otamatik  bağlan tercihh et daha önce bağlanıyorsaa önceki bir tarihe sistemm gerii yüklemee  yap ayarlarını kaybetmişsen tekar getirebilirsin

    emir38 emir38 (-4995)