Laptopa elektrik geliyor ama açılmıyor, ekrana görüntü gelmiyor.

Arkadaşlar 20 gün önce letim kapandığı için laptobu açmıştım isim bitinceye fişten çekip kapatmıştım eve gelince fişe taktım güç geliyor ama power tuşuna basınca mause ile laptobun altındaki power ışığı saliselik yanıp sönüyor ve hiçbir şekilde açılmıyor her yöntemi denedim olmuyor not:batarya ölü olduğundan dolayı bataryayla alakalı değl

kullanici519104 kullanici519104 (1)
6 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bataryayı tamamen çıkartmayı denedin mi? Yani bataryasız çalıştırmayı.

    Yapabileceğin çok da bir şey yok gibi görünüyor. Bartayı tamamen sök. Batarya ölüyse zaten hiç takılı kalmasın. 1 gün beklet yine batarya takılı olmadan fişe takılı açmayı dene.

    murat murat (12492)
    6 ay önce cevaplandı