Laptopa Windows 10 Kuramıyorum. USB ile başlamıyor.

Merhaba, freedos laptop almıştım USB ile uefi yoluyla W10 kurdum. Sonra touchpad çalışmadı bu yüzden Lenovo destekten bilgi aldım format atın dedi. Yine olmadı. Ben de son çare kendim USBden tekrar kurayım dedim ama USB ile başlamadı bu sefer Lenovo logosunda takılıyor, açarken f12ye basıyorum. Acaba windowsu silsem  olur mu dedim, yine olmadı. Sizce ne yapabilirim. Ama bu sefer onarma ekranı geliyor ve touchpad çalışıyor, bu sefer de laptopa Windows Kuramıyorum. Şanssızım.

muhammetkaraman muhammetkaraman (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    usb bellekten nasıl windows 10 kurulumu yapılır video linki attım mesaj yoluyla

    gorele28 gorele28 (387)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Uzmanim.net resmi Youtube kanalında bu kuruluma dair video bulunmaktadır. darkcrak 3 yıl önce

    formattan sonra touchpad sürücüleri kur..

    krsn krsn (233)