Laptopta ekran görüntüsü nasıl alınır?

LAPTOPTA HERHANGİ BİR YAZININ VE RESMİN EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ NASIL ALABİLİRİM?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

  • Veysi sorularının başlıklarını ve sorularının içeriklerini küçük harfle yazmalısın. hakan 5 yıl önce
  • neden acaba? veysi2023 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

  1. Windows'a tıkla ve arama kısmına Ekran Alıntısı Aracı yaz
  2. Çıkan sonuçlardan makas resmi gibi bir şey var ona tıkla
  3. Ve uygulama açıldıktan sonra yeni'ye tıkla ve ekrana artı işareti gelecek yani diyor ki nerenin görüntüsünü almak istiyorsan üzerini çiz yani kutu yap.
darkcrak darkcrak (5168)