Laptopta Wi-fi bağlanınca ağ bağlantılarının donması

Merhaba. Bilgisayarım lenovo marka win 7 işletim sistemi var. Wifi açıkken sorun yok ancak kablosuz bir ağa bağlanınca bir süre sonra bazen 5 dk bazen 1 saat sonra ağlantıları tamamen donuyor wifi ı açıp kapatamıyorum bile off haline getirdiğimde bile ışığı yanıyor ama diğer her şeyi yapabiliyorum ayrıca ağ bağlantıları donunca bilgisayara restart atamıyorum yada kapatamıyorum mecburen power tuşuna basarak yapıyorum. Bunların hiç biri kablolu ile olmuyor onuda söyleyim yardımcı olursanız sevinirim.

arethis arethis (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu durumun çok fazla etken yüzünden olabilir kesin bir durumum olmamakla birlikteve network kartınızın driverını işletim sisteminize uygun olarak x64 bit destekli olanı https://support.lenovo.com/tr/tr/ download yapın eski sürücüleri silin ve bilgisayarınızı restart yapıp denermisiniz ve aynı zamanda fiziksel bir sorunda olabilir bir virus kaynaklıda olabilir.

    skype skype (1)