Laptoptan yüksek bir beep sesi geldi sonra hoparlörden ses gelmemeye başladı

pc de dolaşıyorken birden çok güçlü ve yüksek beep sesi geldi irkildim hatta birden noluyo diye sonra ara ara kısa bip bip sesleri geldi ardından hoparlörden ses çıkmadığını farkettim kulaklığı takınca ses geliyor ancak çıkarınca ses gelmiyor ara ara cızırtı gelip hemen kesiliyor ne olmuş olabilir hoparlör mü patladı acaba ya

zsmsk zsmsk (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kulaklıktan normal ses geliyor hoparlörler patlamış arızalanmış olabilir.  Kulaklıktan ses gelmesi ses kartının düzgün çalıştığını gösterir. Senin hoparlörler yanmış.

    murat murat (12492)