Laptopu şarjda kullanırken aktarım hızı düşer mi ?

Normalde prizde kullanırken usb harddske bişey atarken 100 mb civarı atıyor. Ama şarjda kullanırken 32 mb civarı aktarım hızı oluyor bu neden böyle. Normal midir ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şarjta kullanırkenden kastın sanırım batarya ile kullanıyorsun. Yani prize takılı değil. Sadece batarya devrede.

    Bu normal.  Bataryada kullanırken performans elde etmek istiyorsan  güç modunu en iyi performansa getirmen lazım

    en iyi performans

    Bataryada kullanırken bu ekran şu şekilde görünüyordur

    pil ömrü

    Bilgisayar güç tasarufu için, pil daha uzun gitsin diye performansı düşürür. İşlemciyi ve diski daha yavaç çalıştırır. Bundan kurtulmak istiyorsan güç ayarını yapman gerekir.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Mesajına geç cevap verdim kusura bakma çok faydalı oldu bilgi teşekkür ederim ☺️ sana bir sorum daha var 3 gün öncesine kadar o resimdeki göstergede bendekinin aynısı idi. Ama sonra güncelleme aldı ve şarj yüzdesi yazmıyor artık. Sadece kalan süre yazıyor. Bunu eski haline nasıl getirebilirim? jackrudolphgs 4 yıl önce
    • @jackrudolphgs Windows versiyonun nedir? murat 4 yıl önce