Laptopum açıldıktan bir süre sonra hoparlöründen ses gelmiyor

Merhaba;

Bilgisayarımı ilk açtığımda herhangi bir sıkıntı yok hoparlör ve kulaklıktan ses geliyor ancak belli bir zaman açık kaldıktan sonra (tabi bu arada kullanmış oluyorum bilgisayarı) müzik veya sistem sesini çalmayı denediğimde sadece hışırtı geliyor, başka herhangi bir ses gelmiyor. Nedeni ne olabilir acaba? Acil gerekli, şimdiden yardımınız için teşekkkür ederim. İyi günler dilerim.

recepguvenc recepguvenc (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı player ile ses çalmayı denedinmi?

    Farklı sürücülerle deneme yaptınmı (Ses kartı sürücüsü tam doğru ve tam uyumlu olmayabilir)?

    Bu ses problemi ne zamandan beri yaşanıyor, baştan (PC'ye format atılmasından) berimi, yoksa sonradanmı zuhur etti? Eğer sonradan ise Sistem Geri Yükleme ile sistemi problem öncesine geri almayı denedinmi?

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)