Laptopum bataryayı görmüyor

Laptopumun bataryası bitikti bende yenisini almıştım aylar önce. Bir kez kullandım ve çalışmıştı. Şimdi batarya takılıyken açılmıyor fişden çıkartınca da kapanıyor. Şarj dolduğunu gösteren ışık yanıp sönüyor sanki temassızlık var gibi. Nasıl çözülür fikri olan var mı?

treajen treajen (43)
3 yıl önce sordu

  • Bataryayı çıkartıp takmayı denedin mi? darkcrak 3 yıl önce
  • Evet fakat bir şey değişmedi. treajen 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Teknik serviste 1 yıl kadar çalıştığım ordan edindiğim bilgilere göre konuşayım batarya arızalı olabilir daha önce buna benzer durumlarla karşılaştım veya anakartta bir sorun olabilir bu olaylada karşılaştım ilk önce bataryayı aldığın yere git orda 0 batarya ile tekrar test et eğer sorun devam ediyorsa sağlam bir teknik servise götürüp baktır...

emrearas emrearas (22)
3 yıl önce cevaplandı

    Laptop Marka modeli nedir?

    Leonovo'nun bazı modellerinde Firmware güncellemesi yapmak gerekiyor. İlgin fakat böyle. Firmware güncellemesi yapılmadan laptop bataryayı görmüyor.

    alattin alattin (16984)