Laptopum bazen "Windows başlatılıyor" yazısında takılı kalıyor

ASUS marka Windows 7 yüklü laptopum açılırken bir şeyler oluyor, biraz bekliyorum.. Sonra açılırken çıkan "Windows başlatılıyor" yazısına geldiğimde takılıyor. Ama bu her zaman değil, sadece bazen oluyor. Yardım eder misiniz?

muhammed60 muhammed60 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anlaşilan ya donanımsal bir sorun var yada sistemsel driverlerinizi kontrol ediniz.Eğer kaldırmayan uygulama varsa kaldırınız kaldırılmıyor ise revo uninstaller İndiriniz..[indirmek için tikla]

    eger hala düzelmedi ise format gerektirebilir.

    Geçmiş olsun.....

    oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
    6 yıl önce cevaplandı

      Format attım düzelmedi donanımsal olarak nasıl bi sıkıntı olabilir?

      muhammed60 muhammed60 (3)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Dedigim gibi driverlerinizi kontrol ediniz. Güncel olmayan varsa güncelleyiniz Hala olmuyorsa servise göndermeniz çözüm olabilir. @muhammed60 oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
      • Harddiskinizde sorun olabilir oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
      • bilgisayari açtiktan sonra Yönetici olarak Cmd açiniz sfc / scannow yazarak sistem dosyalarin da hata var mi diye kontrol edin 2 saat gibi bir süre sürebilir....@muhammed60 oyuntubeyoutuber 6 yıl önce