laptopum bi şarj oluyo bi olmuyo

sorum şu bilgisiyarı açtım ve bilgisayar normal sapa sağlam ama şarjım 5 saniye oluyo 5 saniye olmuyo döngüye girdi ve bu döngü yüzünden bilgisiyarda hiç bi,şey yapamıyorum bu hem oyun oynarken hemde video falan izlerken lütfen bilen bi arkadaş yardım etsin

pastorzi pastorzi (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yazılımsal olabilir ama sanmıyorum, sistem geri yükleme yapmayı dene, ama dediğim gibi sanmıyorum. Şarj soketinde sıkıntı olabilir, şarj adaptöründe sorun olabilir, kablo da sorun olabilir, batarya da sorun olabilir.

    hydra hydra (3800)