Laptopum çok ısınıyor, yıllık termal macun değişikliğini yapıp, için temizlettirsem düzelir mi ?

thinkgreat2014 thinkgreat2014 (1)
9 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Termal macun değiştirmek, yenilemek her zaman işe yarar. Mutlaka yapmalısın. Temizlik de bilgisayar ısısını düşürmede faydalı olur.

    Termal macun değiştirmek ve genel temizlik bilgisayar ısısını azaltan işlemlerdir ve faydalıdır.

    murat murat (12492)
    9 ay önce cevaplandı

      Laptoplar masaüstü bilgisayarlara göre kompakt oldukları için daha fazla ısınır bu da daha fazla fan gücü demektir ve daha çabuk termal macunun kuruması demektir. Yani evet fark olur. İşini iyi yapan teknik servis tercih etmeni öneririm.

      hydra hydra (3802)
      9 ay önce cevaplandı