Laptopum herşeyi açiliyor ama ekran hiç yok numlockck ve caps lock tuşuda yok yardımcı olursanız sevinirim hızlı cevap bekliyorum Windows 7 ekran

EKRAN kartı açilmiyor yada öyle bir sorun var lütfen yardım edin lütfen

kullanici53695 kullanici53695 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben probleminizi tam olarak anlayamadım. "Her şey açılıyor ama ekran yok" demişsiniz. Açılan ne? Açılmayan ne?

    Bir fotoğraf çekip buraya bırakabilme imkanınız var mı? (Hizliresim.com'a yükleyip linkini paylaşmanız yeterli)

    omercik omercik (9418)