Laptopum i5 Değil mi ?

Merhaba

Teknosadan bir laptop aldım SAMSUNG ATIV BOOK 3 NP350V5C-S0KTR. Geçenlerde arkadaşım bilgisayarın özelliklerine bakarken bu işlemci i5 değil başka bir marka seni yemişler dedi doğrumudur resimler altta ?

Sistem aygıtları bölümünde ise bu var

erdekli01 erdekli01 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Gördüklerime göre  İ5 İşlemci kullanıyorsun.Fakat Bilgisayarım-Sağ Tık-Özellikler kısmından işlemcin neyi gösteriyorsa asıl gerçeği odur :)

    ahmetsamil ahmetsamil (268)
    9 yıl önce cevaplandı

      İşlemciler bölümünde :

      İ5 var ama bir arkadaşım senin bilgisayar i5 değil dedi.

      Sistem aygıtları bölümünde bu var o beni şüphelendirdi ?

      erdekli01 erdekli01 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Aynı şey bende de var.Xeon(R) işlemci.Fakat o bilgisayarın ana işlemcisini etkilemiyor diye biliyorum.Bende de aynı yazının ingilizcesi var.Ayni i5 işlemci var.Ancak asıl işlemci dediğim gibi o değil. ahmetsamil 9 yıl önce