Laptopum mouse'u okuyor fakat mouse çalışmıyor

Merhaba.Daha 1 saat önce sorunsuz olan mouse'u şimdi pc okumuyor.Aynı zamanda başka bir mouse denedim aynı sıkıntı oldu yani mouse'tan kaynaklanan bir sorun değil.Şimdiden teşekkürler.

ghost35official ghost35official (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pilleri değiştirirsin. Problem devam ederse PC'yi kapatır ve açarsın (yeniden başlatırsın). Yine düzelme olmazsa;

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 2 mouse'ta denediğimi söylemiştim.Çok saçma bir olay yaşanmış.Bir tanesinin pili bitmiş,diğerinin pili erimiş. ghost35official 5 yıl önce
    • Öyle durumlarda ilk olarak piller kontrol edilir. Olmazsa ve daha sonra PC yeniden başlatılır. Yine olmazsa sistem problem öncesi bir zamana geri yüklenir. Seninkisi demek oluyorki birincisi ile alakalıymış, geçmiş olsun @ghost35official temmuz 5 yıl önce