Laptopum Pubg oyununu kaldırır mı?

Selam, laptopumda Pubg oyununu oynayabilir miyim bunu merak ediyorum. Bilenler yardımcı olabilir mi?

Sistem özellikleri:

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 960M

İşlemci: Intel Core i5 @ 2.6 GHz

RAM: 8 GB

sirxan sirxan (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PUBG oyunu minimum sistem gereksinimleri

    • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1 veya Windows 10 (64-bit)
    • İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
    • RAM: 6 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
    • DirectX: Sürüm 11

    Buna göre laptopunuz Pubg oyununu oynatabilir gibi ama düşük ayarlara çekmeniz gerekebilir. Deneyebilirsin.

    omercik omercik (9418)