Laptopum şarj olmuyor sebebi nedir?

Laptop pilini takıyorum %9 kaldı yazıyor diyordu pilde bugün tekrar taktım pili bitti ama pil şarjda olmuyor neden şarj olmadığını anlamadım ömrü bitmiş olan piller şarj olmuyor mu

mumim mumim (19)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ya şarj soketinde sorun var ya da şarj kablosunda sorun var? Sorun yoksa bataryanın ömrü bitmiştir ama ne zaman bilgisayarını aldığını yazmamışsın bunun için bataryayı şimdilik diyemem

    Sarj soketinde veya sarj kablolarında sorun yoksa bi servise gitsen iyi olur?

    darkcrak darkcrak (5168)