Laptopum Windows 11 kaldırırmı

Merhaba arkadaşlar, laptopum Intel HD Graphics 4000 ve Nvidia Geforce 625M ekran kartlarına sahip, 8 çekirdek, 8 GB RAM, 220 gb SSD özelliklerine sahip Intel(R) Core(TM) i7-3610QM CPU @ 2.30GHz  2.30 GHz

gorele28 gorele28 (387)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Microsoft'un bununla ilgili uygulaması mevcut, uzmanim.net bununla ilgili video çekmişti.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarınız Windows 11'i kaldırır fakat TPM vs. hatları büyük ihtimalle verecek fakat bunun çözümü de var.

      darkcrak darkcrak (5168)