Laptopuma nasıl bir ekran kartı almalıyım?

Intel Core i5-3437U @ 1.90GHz

8 gb ram

64 bit

intel hd graphics 4000

leptop kullaniyorum nasil bir ekran karti almaliyim darbogaz yapmicak

vuenn vuenn (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptoplara harici ekran kartı alınmaz ve takılmaz, ne varsa onu kullanmak zorundasın.

    Bazı marka - modellerde olabiliyor galiba bu ama çok pahalı. Birde taktırmak için teknik servis ihtiyacıda olacak, bunada ayrıca masraf yapılacaktır. Bunu yapmaktansa yeni bir laptop almak daha iyi olabilir (Yeni laptop alınırsa eskisi ikinci el olarak satılabilir, öyle değerlendirilebilr).

    Fakat senin laptop'ında bir ekran kartı daha olabilir. Sen eminmisin bu PC'de sadece intel hd graphics 4000 olduğuna? Ayrıca birde Nvidia yada Radeon ekran kartı olmasın aynı PC'de ikinci ekran kartı olarak.

    İstersen laptop'ın marka - modelini buraya yaz, birde biz bakalım, araştıralım.

    temmuz temmuz (12505)