Laptopumda "D" tuşu zor basıyor

Merhaba arkadaşlar Windows 8.1 pro yüklü laptoptaki klavyede D tuşu zor işlemesi yani zor yazıyor zor çalışıyor ne yapmalıyım diğer tuşlar gibi basıp yazmıyor hemen iyice bastırınca yazıyor Youtubede bu videoyu izledim çözüm çok az oldu https://www.youtube.com/watch?v=ZJ0xTgQJiN8 çözüm önerebilir misiniz?

@murat bey @temmuz bey @hakan bey

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Videoda klavye aygıt sürücüsünü güncellemekten bahsetmiş. Aygıt sürücüsünü güncellemek sadece yazılımsal bir müdaheledir ve ona rağmen çözülmediyse klavyede donanımsal bir hata olabilir. Teknik servise başvurabilirsin.

    omercik omercik (9418)