Laptopumda ekran gelmiyor

Toshiba marka satellite L500 model laptopum da güç düğmesine bastığımda ekrana hiçbir görüntü gelmiyor belki VGA yardımıyla monitörden görüntü alırım dediğimde ise monitöre de aynı şekilde görüntü gelmedi sorun nedir acaba

batuhansahin batuhansahin (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güç düğmesine bastığınız zaman laptop çalışıyor mu ? Çalışıyorsa ekrana görüntü gelmiyorsa, monitöre'de gelmiyorsa grafik kartı arızalıdır demektir ve tamiri masraflıdır. Satellite L500-1UU model laptobum vardı aynı şekilde düğmeye bastığım zaman ekrana görüntü gelmiyordu.

    hydra hydra (3800)