Laptopumda esc , space , 4 ,6 ve numlock kısmında 2 tuşu calismiyor

Laptopuma oyun yuklettikten sonra esc , space , 4 ,6 ve numlock kısmında 2 tuşu calismiyor.oyun yüklemeden önce hiçbir sorun yoktu.acaba virüs mü bula.Virüs mü bulaştı. Formatla duzelebilir mi? Bilgi alabilirmiyim acilen

lord8800 lord8800 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer oyunu yüklemeden önce böyle bir sorun ile karşılaşmadıysanız, ilk yapmanız gereken işlem Sistem Geri Yükleme olabilir.Sistem geri yükleme ile sisteminizi oyunu yüklemeden önceki bir tarihe geri döndürerek hatayı gidermeyi deneyebilirsiniz.

    Sistem Geri Yükleme nasıl yapılır bilgisi için buraya tıklayın.

    Diğer tarafta bilgisayarınızdaki virüs ve malware taraması için aşağıdaki programlar ile taratabilirsiniz.

    1. MalwareBytes, buraya tıklayarak indirin.
    2. HitmanPro, buraya tıklayarak indirin.

    Aslında sizin sorununuz ilk bakışta donanımsal bir sorun gibi duruyor, ancak siz oyunu yüklemeden önce bu sorun yoktu dediğiniz için yukarıdaki işlemlerin sorununuzu çözmesi gerekli.

    ismailsarp ismailsarp (6010)