Laptopumu ne kadara satabilirim?

Merhaba 8. sınıf öğrencisiyim iyi bir lise tutturursam laptobumu satıp masaüstü bir pc almak istiyorum.

İntel(R) Core(TM) i5-7200 CPU @2.50 GHz  2.71GHz

8GB RAM     -    64 bit işletim sistemi   -   windows 10

Intel (R) HD Graphics 620    -   1TB alan

2-3 yıl +garanti almıştık sorunları bedavaya tamir ediyorlar buda fiyatı yükseltirmi ?

İşinize yarayacak başka ne yazabilirim ?

[Alıcağım pc'de istedıklerım]

PUBG normal ayarlada 35-45 fps yeter zaten bu oyunda bu kadar fps alırsam csgo,gta5 vb daha yüksek alır diye düşünüyorum.

1050ti hem fiyatıyla hemde performansıyla bence çok iyi bence.

Sizin önerilerinizi ve laptobumun 2. el fiyatını öğrenebilmeyi umuyorum :)

combine combine (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -2

    bu öğrenmenin en sağlıklı yolu internette aynı özelliklere sahip 2. el notebook aratmak olacaktır. tavsiye.

    ouzdemirer ouzdemirer (-115)