Laptopumu satsam çok mu pişman olurum ?

intel i7 6700Hq 2.6 3.2 turbo ghz

8 gb ddr3l 1600Mhz ram

Gtx 960m 2gb 128bit ddr5

120 gb ssd

1 yıl 3 ay önce aldım 3500tl.

Bu gün biirisi bana 2500tl teklif etti. Yarın karar vermem gerek. Sizce 2500tl daha iyi bir masaüstü toplayabilirmiyim. Performansı daha iyi olur mu ? Yoksa çok mu zarar etmiş olurum ?

asim93 asim93 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayarın konfigürasyon olarak gayet iyi durumda.  Doların şuanki değeri ile 1 sene evvelki değerini karşılaştırırsan daha iyi bir bilgisayar toplama ihtimalin çok düşük.

    Şahsi fikrim satmamam yönünde olur. Eğer dersen bunu satıp üzerine para ilave edeceğim o zaman ayrı. Fakat 2500TL'ye daha iyi bir bilgisayar alamazsın.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bence satma o seni baya bi idare eder, 2500 TL'ye onun gibi (yahut ondan iyi) performansa sahip bir sistem bulman çok zor bu dolar kuru ile

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        Şuan kullandığım bilgisayar laptop yanlız. 2500tl masaüstü düşünmüştüm ?

        asim93 asim93 (1)