Laptopumun ekranında ara ara siyah noktalar oluşuyor

Merhaba;

Laptopumun ekranında bazen (bu sıralar daha çok gözükmeye başladı) 1 mm boyunda aynı anda 1den fazla farklı yerlerde ve zamanlarda siyah noktalar oluşuyor. Sebebi nedir acaba, yardımcı olabilir misiniz?

recepguvenc recepguvenc (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PC'yi harici bir ekrana (Uyumlu bi TV olabilir) bağlayarakta kontrol etmelisin. Eğer oradada benzer problemler görülürse ekran kartı sürücüsünü yeniden yüklersin veya Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problemler öncesi bir zamana geri alırsın:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Eğer harici ekranda (TV'de) görüntü düzgün olursa, bu halde PC monitörünün/ekranının bozulmuş olabileceğini düşünmek gerekir.

    temmuz temmuz (12505)