Laptopumun klavyesi ışık vermesine rağmen ekranı açılmıyor, ne yapmalıyım?

Birkaç gün önce faresi takılıyken açılmamaya başladı sonra faresini çıkarıp açtım şimdiyse hiçbir şekilde açılmıyor klavyesi yanıyor ancak ekran siyah bir şekilde bekliyor tuşlara bastığımda tepki vermiyor. Bilgisayarın markası ASUS ekran kartımsa Nvidia GTX 950M.

millie millie (1)
2 yıl önce sordu

  • Daha detaylı bilgi verebilirmisiniz bilgisayar hakkında (mesela markası)? adils 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Windows başlama ekranı geliyor mu?

Sorununuzu daha detaylı anlatır mısınız yani çok karışık anlatmışsınız ve sorunu tam anlayamadım.

Benim anladığım kadarıyla sorun şu; Bilgisayarımın ekranına görüntü gelmiyor fakat klavyenin ışıkları yanıyor.

darkcrak darkcrak (5168)