Laptopun Elektriği Kesiliyor.

Toshiba Satellite Notebookum var. Fakat format atarken veya windows açılırken aniden elektrik kesiliyor. Ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz.

ahmetbolat ahmetbolat (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bataryası takılı mı? Eğer batarya takılıyken bu durumla karşılaşıyorsanız, bataryanız ölmek üzere anlamına gelir.

    Bataryayı sökün ve bu şekilde deneyin.

    Eğer bataryasız bu sorunu yaşıyorsanız o zaman şarj adaptörünü kontrol edin. Bir temassızlık veya kısa devre söz konusu olabilir.

    Her şey normal görünüyor ve dediğiniz gibi aniden elektriği kesiliyorsa servise götürmenizde yarar ver sizin yapabileceğiniz bir işlem kalmıyor.

    hakan hakan (15394)