Laptopun power düğmesine basınca ışıkları yanıyor ama açılmıyor

Casper laptopu ilk power tuşuna basıp açtığımda bütün ışıkları yanıyor açılmıyor kapatıp geri açtığımda sorunsuz açılıyor devamlı böyle tekrar ediyor her seferinde ilkinde değil ikinci açmaya açılıyor. Sorun nedir?

burakgurleyik burakgurleyik (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanki BIOS sorunu varmış gibi görünüyor. Modeline göre BIOS güncellemesi var mı kontrol etmende fayda var. Belki bir BIOS güncellemesi olabilir. Bunu yüklediğinde sorun ortadan kalkabilir.

    hakan hakan (15424)