launcher durdu ne demek ??

Tabletimin duvar kagidini degistirmek istiyorum ama  bana "maalesef launcher durdu"mesajini veriyor nedeni nedir???

mevokaya mevokaya (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    • İlk olarak micro SD kartınızı çıkarıp, aynı hatayı alıp almadığınızı test ediniz.
    • Sorun devam ediyor ise tabletinizin Ayarlar>Uygulamalar>Tüm menüsü altından Launcher'ı (launcher ismi tabletinizin markasına göre değişiklik gösterebilir) bulunuz ve seçiniz. Ardından Verileri Temizle ve Önbelleği Temizle butonlarına tıklayınız ve telefonunuzu yeniden başlatınız.
    • Sorununuz hala devam ediyor ise APK dosyası kullanarak yüklediğiniz uygulamaları kaldırınız ve hatanın devam edip etmediğini kontrol ediniz. Bu dosyalardan virüs bulaşmış olma ihtimali de var. Bu yüzden tabletinize Avast antivirüs kurup taratınız.
    • Tüm bunlar sonuç vermezse Google Play'de yer alan Launcher'lardan beğendiğiniz bir tanesini indirip kurabilirsiniz. Örneğin Nova Launcher'ı tavsiye edebilirim.
    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Tabletim okul tableti oldugundan dediklerinizin hic biri yok baska nasil yapabilirim modeli ise e-tab4 mevokaya 9 yıl önce
    • Okul tableti ise yapabileceğin şeyler çok kısıtlı. Eğer bu dediklerimin hiçbirini yapamıyorsan, yetkili kişilere götürüp bozulduğunu veya hata verdiğini söylersen yenisini verirler veya en azından tamir için alırlar diye umuyorum. utkubayat 9 yıl önce

    verileri temizle butonu açık değil napıcam

    kullanici843926 kullanici843926 (1)