Launchpage reklam virüsü ne benzer reklamlar nasıl kaldırılır?

Chrome firefox opera hepsine bulaştı. Launchpage .org olarak başlıyordu tarayıcı sürekli. Google da aradığım şeylerde en üstlerde olmaması gereken saçma siteler gönderiyor. Google da gezinirken sık sık yeni sekmede birşeyler indirmem gerektiğini söylüyor. Adwcleaner, malwarebytes, zemana antimalware gibi programlarla tarattım ve bulduğu herşeyi sildim . Tarayıcıları kaldırıp tekrar yükledim. Ayarlarını sıfırladım. Ama sadece launchpage den kurtuldum gibi. Gerisi aynen devam ediyor :( ne yapmalıyım

bhrs3 bhrs3 (3)
7 yıl önce sordu

  • Reklamlara dair ekran görüntüsü eklersen ne tür bir sorunla karşı karşıyasın anlayabiliriz hakan 7 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Tarayıcıları kaldırıp kursanızda AppData\Local  burda bütün virüs vs ayarlarınız kalır  o sebeten burdan silmeniz gerekir nasıl silinir başlat / çalıştır bu dosya yolunu yapıştırın" %userprofile%\AppData\Local" google  mozilla  opera klasörünü silin.başlat / çalıştır bu dosya yolunu yapıştırın "%userprofile%\AppData\Roaming" mozilla  opera klasörünü silin Tarayıcıları tklatın açın  tamamen sıfrlanmış olur

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

    Zemana Anti-Malware (tıkla) indir Zemana oldukça güçlü bir antivirüs programıdır. Deneyin

    AdwCleaner (tıkla) indir reklam virüslerini silin.

    Bu videodaki çözümü uygulayabilirsin. Videoya ulaşmak için tıkla

    Buraya tıklayarak çözümü okuyabilirsin. Modeminde açık olabilir çözüme tıkla.

    toprak34 toprak34 (2026)
    7 yıl önce cevaplandı

      zemana ve malware adw clenaer ile taradım herşeyi sildim. local ve roaming de ki tarayıcı klasörlerini sildim . tarayıcıları silip yeniden yükledim. kaspersky ile genel sistem taraması yaptım. Ve bu sitede ki adımları uyguladım. https://howtoremove.guide/remove-pop-up-ads-virus/

      bhrs3 bhrs3 (3)
      7 yıl önce cevaplandı

      • nasıl çözüldüğünü yazarsanız diğer üye arkadaşlarda yararlanır candan 7 yıl önce

      işe yarıyor,teşekkürler.

      ferdiakpinar ferdiakpinar (1)