Lcd/ Led monitör açıldıktan bir kaç saniye sonra kapanıyor.

Lcd / Led  monitör normal olarak açılıyor, ekrana görüntü geliyor fakat bir kaç saniye sonra görüntü gidiyor. Görüntünün gitme süresi 2-3 saniyeyi buluyor.  Aynı bilgisayar üzerinde başka bir LCD / LED monitör sorunsuz çalışıyor. Dogal olarak bilgisayarda veya ekran kartında bir sorun yok.

Lcd / Led  monitör açıldıktan  bir kaç saniye sonra kapanıyor sorunun çözümü nedir?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lcd / Led monitör açıldıktan bir kaç saniye sonra kapanıyor, farklı monitörlerde bir sorun yoksa bu durum donanımsal bir sorundur ve monitörünüzden kaynaklanıyordur.

    Eğer garanti dahilindeyse yetkili servise göndermeniz gerekecektir.  Eğer garanti süresi bittiyse  monitör tamiri yapan bir teknik servis bu sorunu sizin için yaklaşık 40 TL bir ücrete çözecektir. Bu ücret bölgeye ve servise göre farklılık gösterecektir.

    Lcd / Led monitör açıldıktan bir kaç saniye sonra kapanıyor sorununu sizin yazılımsal olarak çözmeniz mümkün değildir. Monitörün besleme katında oluşan bir problemden dolayı bu sorun ortaya çıkmaktadır.

    murat murat (12492)