league of legends indirdim içinde trojan var ne yapmalıyım?

league of legends indirdim kurdum trojan virus var. ne yapmalıyım?

https://www.virustotal.com/gui/file/72ff4652c56bcdc71dfcea0c5602241c5409b4ff0648a5762c3a63d6275d1619

C:\Program Files (x86)\Riot Games\League of Legends\Game

-League of Legends.exe

komodo

TrojWare.Win32.MalPack.PKB@1rava1         -

asdfhgh asdfhgh (1)
1 yıl önce sordu

  • Soruyu ben anladığım şekilde düzenledim. Eğer farklı bir sıkıntıysa sorunu düzenlemelisin. hakan 1 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Sorunuzu detaylıca belirtin.

hydra hydra (3800)
1 yıl önce cevaplandı

  • abicim sıkıntılı mısın? 3 tane cevaba soru işareti atmak yerine "ADAM AKILLI" neden belirtmiyorsun sorununu? Bizimle taştaş mı geçiyorsun? @asdfhgh hydra 1 yıl önce

Trojan içeren bir oyun indirdiysen elbette o dosyayı silmelisin. Başka bir siteden güvenilir olanı bulmaya çalış. Trojan varsa "bir şey olmaz yükle" demeyecek kimse sana. Sorun biraz tuhaf olmuş. Trojan, virüs olan oyundan sana bir hayır gelmez.

hakan hakan (15409)
1 yıl önce cevaplandı

    Merhaba,

    Eğer problrm sorunuzda yazdığı gibiyse mutlaka bir yanlış anlaşılma var bence. League of Legends'i kendi sitesinden yani Riot Games'in sitesinden indirirseniz sırf bu yüzden virüslü dosya indirmiş olmanız imkansız.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)