League of Legends

  • Ben League Of Legends Oynuyorum Ve İtem Slotlarını Değiştirdiğimde Oyun Donuyor Ve Kapanmıyor Bilgisayarı Kapayıp açmam Gerekiyor Bunun Çözümü Nedir ?

  •

atakemal atakemal (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba. Bilgisayarınızın özelliklerini ögrenebilirmiyim ? . Oyundaki fps niz 20'nin üstündemidir ?

    blackheaven blackheaven (728)
    9 yıl önce cevaplandı

      FPS'm 150 üstüdür bilgisayar özellikleirm ise gayet iyidir

      atakemal atakemal (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Karşılaştığım sorunla birkaç League of  Legends oyuncusu da karşılaşmış fakat RIOT çalışanları herhangi bir çözüm sunamamışlar. Size oyun dosyalarında sorun varsa düzeltmenize yardım edebilecek bir şey önerebilirim.

        Oyununuzu açın ve ilk ekranda ayarlara ulaşmanızı sağlayan butona basın. Buradan Tamir seçeneğini seçin ve bozuk dosyaların yenileriyle değişmesini bekleyin. Umarım bu işlem sorununuzu çözer.

        Kesin çözüme ulaşmak istiyorsanız (eğer sorunu çözebildilerse) League of Legends sitesinden League of Legends çalışanlarından yardım talep edebilirsiniz. Yardım talep etmek için gerekli link;

        League of Legends Oyuncu Destek

        utkubayat utkubayat (885)