Led digital Clock virüsü

Merhaba gençler 10 15 saniyede Led digital Clock virüsü1.0 diye bir şey geliyor silmesi mümkün değil virüs programı da anlamıyor. Help diye bişe çıkıyor saat falan var anlayamıyorum foto link http://i.hizliresim.com/R0rW3R.jpg

erenoner erenoner (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sisteme "Led Digital Clock" isimli bir istenmeyen program yüklendiği anlaşılıyor. Bunu Windows başlangıçtan kaldırırsan bir daha görülmez ve seni rahatsız etmez (Görev Yöneticisinde "Başlangıç" sekmesi altında program satırı üzerinde sağ tık ve sonra "Devre dışı bırak"..). Ama daha sonra Denetim Masası, Programlardan tamamen kaldırırsan daha iyi olur.

    En son olarakta virüs ve zararlı yazılımlar temizlenir:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Tam ekran görüntüsü koysaydın çok iyi olurdu. Bu nerede çıkıyor? Tarayıcı penceresinde mi? Yoksa ayrı bir program olarak mı? Tam ekran görüntüsü bize bu bilgisi sağlar. Biz de seni daha doğru yönlendirebilirdik. Sen @temmuz'un dediklerini yap, sorun devam ederse bize mutlaka tam ekran görüntüsü yolla.

      murat murat (12492)