LED TV ÖNERİSİ

Merhaba,

Arkadaşlar LG 42LB652V ve VESTEL 42PF8175 arasında kaldım bütçem 1750 bu 2 sinden hangisini önerirsiniz veya başka model marka bu butçeye ?

Saygılar.

cakab3y cakab3y (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    VESTEL 42PF8175 i öneririm. gözlükle baka bilirsin.

    cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
    9 yıl önce cevaplandı

      Hertz farkı, hoparlör gücü ve LG ile gelen ekstra özellikler (Cinema Screen vs.) açısından LG daha iyi görünüyor. LG kalitesini de göz önünde bulundurduğumuzda, özellikleri ve kalite farkından dolayı LG 42LB652V ürününü almanızı önerebilirim.

      utkubayat utkubayat (885)
      9 yıl önce cevaplandı

      • merhaba tercihimi lg den yana yaptım teşekkürler cakab3y 9 yıl önce