"Lenevo G50 USB girişleri çalışmıyor" sorunu nasıl çözülür?

Merhaba.Benim A101 den satın aldığım  PC'im var. Uzun zaman sorunsuz kullandım.Yakın zamanda USB girişleri çalışmamaya başladı. Pc'ye bağladığım cihazları görmüyor. Kablosuz mouse çalışmıyor. Biraz araştırayım dedim direkt bir cevap bulamadım. İşletim sistemi W8.1'di  W10'u kurdum. Tekrar 8'e çevirdim sonuç değişmedi. Bu konuda verebileceğim ayrıntı BIOS ayarlarında şu yazı -USB 3.0 ENTRY FOR WİNDOWS 10..(NO DEVİCE) Anladığım kadarı ile ilgili sürücü silinmiş. Bu sorunu nasıl çözeceğim hakkında bir bilgi çok makbule geçer. Ayrıca (D) sürücüsü devre dışı. Şu an W10 yüklü. Teşekkürler.

ayanbeyan ayanbeyan (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İçerik silinmiştir.

    0050 0050 (15)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Maalesef bu da işe yaramadı.W10 dan w8 e geçtim tekrar.Tek fark bios ta usb sürücüsü ile ilgili not yok. ayanbeyan 8 yıl önce