Lenova g50 onarim Hatasi

Pc acilirken bekliyo onarim başlatılıyor diyo sonra hata oluyo mavi ekran geliyor sorun gider , onar dedim ama bi ise yaramadi yardimci olurasaniz cok iyi olur pc acilmiyo bir türlü

cagatay44 cagatay44 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lenovo G50 bilgisayarı fabrika ayalarına döndürmeyi deneyebilirsin.

    Bu işlemde tüm dosyaların silinir bilgin olsun:

    1. Lenova g50'nin sol tarafında fabrika ayarlarına getirmek için bir küçük buton bulunur. Buna kalem uçu gibi bir şey ile basman lazım.
      lenovo g50 reset düğmesi

    2. Daha sonra ekrana bir menü gelecek buradan System Recovery seçmelisin.

    Takılırsan burada bir video var: https://www.youtube.com/watch?v=uWlKqXkV8j8

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Olmadı kardeşim siyahbi ekran 3 tane şık alttada 0xc0000 diye bi sayi var cagatay44 6 yıl önce
    • Windows boot manager yaziyor usttede cagatay44 6 yıl önce
    • @cagatay44 kurtarma DVD'in var mı= hakan 6 yıl önce
    • Kurtarma dvd si yok cagatay44 6 yıl önce
    • @cagatay44 o zaman Windows kurulum DVD'si bulacaksın ve onunla onarmayı denemen gerekecek hakan 6 yıl önce