lenova g500 ekran kartı

bilgisayardaın üzerinde amd radeon grapihics yazmasına rağmen windows+r dxdiag yaptığımda ekran kartı intel hd graphics 4000 olarak gözüküyor yüklü driver ise amdenin driveri bunu düzeltme imkanımız var mı?

murhan47 murhan47 (4)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bendede aynı durum bir sorun yaratacağını sanmıyorum

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

      Çift ekran kartı olmalı. Yüksek grafik gerektiren işlemlerde, oyunlarda vb. performanslı diğer kart devreye girecektir (Driver'ı yüklü ise).

      temmuz temmuz (12505)