lenova z500 leptop

ıyı gunler ben recovr attım p.c yanı format atıtıktan sonra f6 tusu calmıyo bu tus maus tusunu kapama acma tasped uzerınden suan kapamıyo devre dısı nasıl duzeltırım

cengiz28 cengiz28 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Genellikle sürücü,driver kaynaklı bir durum.Bazı durumlarda bios settings ayarları ile de alakalı olabiliyor ancak zayıf bir ihtimal.Laptop PC'nize ait olan kendi sitesinden ilgili sürücüyü yüklemeniz sorunu çözecektir.

    Buradaki ince detay hangi işletim sistemi ile format attıysanız orn:Win7,Win8 (32-64Bit) gibi.Platform'a uygun olanını download ederek kurmanız gerekli.

    Amaç sadece Touchpad ve mouse kitlemek açmak ise her ne kadar laptoppc kullanmasamda hatırladığım kadarı ile klavye'den fn + f3/f6/f7 kısayol tuşları ile On/off konumuna alınabiliyordu diye biliyorum bu gibi işlemler içinde çeşitli uygulamacıklar da var ufak boyutlu istifade edilebilir kolay gelsin.

    Driver için: Lenovo sitesi

    Touchpadmouse makaleleri:Google araması

    forjest forjest (101)