lenovo energy management

lenovo energy management programı ile pil göstergesi sıfırlama işlemi yaptık tan sonra pc şarj olmamaya başladı sorun nerde olabilir acaba? pil pc ye takılıyken adaptörü bağlıyorum şarj olmuyor ama pili çıkarıp pc ye adptörü bağlayıp ondan sonra pil i taktığımda şarj oluyor

eyptrn eyptrn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Energy management a gir orda pil şarji ile ilgili olan bölüme gir oradan ayarları yapabiliyorsun

    seobilgini seobilgini (1)
    9 yıl önce cevaplandı

    • dediğiniz gibi enrgy management a girdim ama pil göstergesi sıfırlama falan var pil şarjı diye bişey yok bende eyptrn 9 yıl önce
    • Cihazınızın modeli nedir ? ogzkzu 9 yıl önce
    • cihaz modeli lenovo y500 eyptrn 9 yıl önce
    • Lenovo Z500 Cihazlarda Battery Firmware Upgrade programı ile pili sıfırladığınızda sorun çözülüyor. Aşağıdaki linkten programı kullanmayı deneyin programı cihazınız desteklerse sizde de sorun çözülecektir. http://download.lenovo.com/consumer/mobiles/48whbattery.exe ogzkzu 9 yıl önce
    • dediğiniz programı indirdim kurdum açtım there are not attached batteries that require a firmware update diye bi hata verdi işlemi durdurdu eyptrn 9 yıl önce
    • şarj olmuyor diye bahsettiğim sorun adaptörü pc ye bağladığımda hiç tepki vermiyor yani prize takılı şarj olmuyor falan demiyor adaptörü algılamıyor eyptrn 9 yıl önce
    • Başka yapılacak bi işlem yok diye düşünüyorum. Cihazı servise göndermen gerekecek. ogzkzu 9 yıl önce