Lenovo G400 Ve G500 Gizli Bios Ayarlarına Giriş Tuşu

Lenovo'nun g500 ve g400 modellerinde gelişmiş bios ayarlarına girmek için tuş bileşimini unuttum. Fan ayarı ve video belleğini değiştirmem gerekli. Lütfen yardım edin. Fan ses yapmaması için hızını düşürmüştüm bilgisayar aşırı ısınıyor.

kullanici622551 kullanici622551 (61)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Lenovo laptoplarda açma - kapatma tuşunun yanında NOVO adı verilen bir tuş var. Bu tuşa basarsan BIOS'a girebilirsin.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • bunu sormamıştım bios'un gelişmiş ayarlar menüsüne nasıl girilir bunu sordum. Novo tuşunu da denedim olmadı normal bios ayarları açılıyor gelişmiş kısmına geçmek istiyorum. Araştırdım ama türkçe dilde bulamadım ingilizce olarak vardır. Araştırıp sonucu haberdar edebilirseniz iyi olur. kullanici622551 4 yıl önce

      Fn+F2

      bu tuş kombinasyonunu denedin mi?

      hakan hakan (15409)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Denedim öyle yapınca normal bios ayarlarına giriyor gelişmişine girmem lazım 3 gündür araştırıyorum Türkçe sitelerde hiçbirşey yok. kullanici622551 4 yıl önce