Lenovo g500 laptopta GTA 5 oynayabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar elimde Lenovo g500 Laptop var 8GB RAM İntel i5 3230 2.60Ghz işlemcili

AMD RADEON R5 M200 / HD 8500M Series Ve İntel HD Graphics 4000 ekran kartlı laptop gta 5 i kasmadan minimum yada orta grafikte oynatır mı?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Daha önceden buna benzer bir soru soran kullanıcaya bir cevap yazmıştım aynı cevabı aşağıda sanada yazağım incelemeni tavsiye ederim.

    Cevap ;

    Merhaba

    Sana kolay bir yöntem sunayım. Bu yöntem ile birden fazla oyunu bilgisayarın için sorgulayabilirsin, aşağıda adım adım anlattım.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    - İlk olarak verdiğim linke gir. Link : Tıkla

    - Gelen pencereden arama kısmına sorgulamak istediğin oyunu yaz Ör : Grand Theft Auto V (Bu şekilde yazmalısın  gta 5 yazarsan oyun çıkmayacaktır)

    - Oyunu yazdıktan sonra Can You Run It butonuna tıkla

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    - Daha sonra gelen penncereden Desktop App butonuna tıkla

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    - Butona tıkladıktan sonra bir defaya mahsus bilgisayarına küçük bir yazlılımsal araç inecektir.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    - Araç’ı indirdikten sonra kurulumunu yap ve kurulum bittikten sonra çık

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    - Artık sorguladığın oyunu bilgisayarının sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını görebilirsin

    Minumum: En düşük sistem gereksinimlerini karşılıyor demektir

    Recommended: Önerilen yani yüksek sistem gereksinimlerini karşılıyor demektir

    Bu web sitesindeki yöntemi deneyerek istediğin oyunu bilgisayarın için sorgulayabilirsin bu sayede oyunun bilgisayarın için sistem gereksinimlerini hangi düzeyde karşıladığını görebilirsin

    Bir önceki kullanıcının sorduğu soruya ulaşmak için linke tıklaman yeterli olcaktır Buraya Tıkla

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)