lenovo G510 a 2. ram

ben pcme ram alırsam 1600mhzmı almak zorundayım önceden aldığım 1333mhzydi kendi rami 1600mhzdi yani ben buna 8gblik 1600mhz ram alsam mavi ekran veririmi markasıda farkedermi

thedark4 thedark4 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lenovo müşteri hizmetlerini aramınızı tavsiye ederim bazı notebook cihazlarda alt kasa çıkarılamadığı için dışarıdan takılan ramlerde cihaz garanti kapsamı dışında kalabiliyor.

    Cihazınız DDR 3L 1600 Mhz Destekliyor

    2 , 4 ve 8 GB ram takviyesinde bulunabilirsiniz.

    ogzkzu ogzkzu (286)