Lenovo G510 ekran kartı driver sorunu

Merhaba sorunum daha öncede bahsettiğiim gibi lenovo g510 ekran kartı için önce hd4600 sonra ati hd 8750m kurmayı deniyorum lakin  inteli kuruyorum ati de sürekli farklı versiyonlarda dahil olmak üzere uygulama yükleyicisi hatası uygulama yüklenmedi hatası veriyor atının driver kaldrma programı ile kaldırıyorum sıfır kurulum denıyorum ama nafile yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla....

laboustasarim laboustasarim (693)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tel : 212 912 01 34 Lenovo Teknik destek hattını arayarak destek sağlayabilirsin.

    Uzaktan bağlantı yapıyorlar sorununu çözeceklerdir.

    Öncelikle Intel Ekran kartı sürücüsünü kurmanız gerekiyor.

    Intel HD Graphics 4600 Windows 7 x86 sürücüsünü indirmek için tıklayın.

    Intel HD Graphics 4600 Windows 7 x64 sürücüsünü indirmek için tıklayın.

    Cihazla birlikte gelen Driver CD’den kurulan AMD ekran kartı sürücüsünü kaldırıp, http://download.lenovo.com/consumer/mobiles/avga143w81.exe sürümünü yüklemeiz gerekmektedir.

    ogzkzu ogzkzu (286)