Lenovo İdeapad 310 bluetooth

Merhaba arkadaşlar lenovo ideapad y310 pc var düne kadar bluetooth ile çok rahat kulaklık bağlıyordum ancak şu an bluetooth gözükmüyor bir aygıt programını açtığımdada driverlar kurulu gözüküyor fakat bağlı gözükmüyor ve ayarlardan cihazlara girdiğimde bluetooth gözükmüyor.Nasıl düzeltirim?

saricimbom saricimbom (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistemini Düzgün Çalıştığı bir zamana geri yükleyerek düzeltebilirsin . Denedinmi :)

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

      sistem düzgün çalıştığı bir zaman derken?

      saricimbom saricimbom (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • bluetooth ile kulaklığını bağlayabildiğin bir zamana blackheaven 7 yıl önce
      • olmadı saricimbom 7 yıl önce
      • Driver'ı kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsin tahatugyan 7 yıl önce