Lenovo Ideapad 330 15AST Oyun-Ofis İçin Uygun mudur?

http://www.evkur.com.tr/lenovo-81d600edtx-330-15ast-amd-a9-9425-31ghz-islemci-8gb-ram-1tb-hdd-r530-2gb-ekran-karti-156-windows-10-isletim-sistemli-gri-dizustu-bilgisayar

Linki bu.

Basit oyunlar oynuyorum aslında, CS:GO, Dota 2 falan.

Ofis programlarını da kullanacağım sıkıntı çıkarır mı?

Kaldırdığı başka oyun olabilir mi?(Fortnite falan.)

Şimdiden teşekkürler

googledoodletr googledoodletr (16)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Emin misiniz hocam? @darkcrak

    googledoodletr googledoodletr (16)
    5 yıl önce cevaplandı

    Oyun için alınmaz işlemci hızına bakarak bunlar karar verilmez.

    boşa para verilmez 3000 TL. Ayrıca 3000 TL ye kadar düzgün bilgisayar yok o oyunları kaldırabilecek bütçeniz Ne kadar ?

    infinity infinity (402)
    5 yıl önce cevaplandı

      Ne kadar doğru bilgi veriyor orasını bilmem ama https://www.kaldirirmi.com/ diye bir site biliyorum. Bu sitede bilgisayarının özelliklerine göre oyunları kaldırıp kaldıramayacağı hakkında bilgi alabiliyorsun. Bir de buraya bakabilirsin.

      omercik omercik (9418)