Lenovo ideapad 500 3D Kamera ?

Selamlar,

Lenovo idepad 500 modelli bilgisayarı aldım 3d kamera özelliği var fakat bu özelliği nasıl kullanırım yada extra kurmam gereken driverıı var çözemedim. Lenovonun sitensinden tüm driverlarını indirdim ayrıca intelin sitesine girerek otomatik yazılımlarını bulan bi uygulaması var update driver diye onu yükledim onda çıkmadı. Bana yardımcı olabilecek varmı acaba ?

yeniceriresul yeniceriresul (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sıfır aldıysanız kurmanız gereken bir eksik program olmaz siz nasıl kullanacağınızı lenovo sitesşnden öğtebebilirsiniz

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • baktım yok. Lenovo destekten yazdım siteden indirip kurun dediler. olmadığını belirttim. intelin sitesinden indirin dediler onuda denedim . yardımcı olmaya niyetli değil adamlar yeniceriresul 7 yıl önce