LENOVO IdeaPad S145 / i5-8265U laptop nasıldır?

Sizce LENOVO IdeaPad S145 / i5-8265U laptop nasıl? Mesala ozellik olarak giriş seviyesinde mi yoksa orta seviye mi? Uzun ömürlü müdür? Oyun performansı nasıldır? Fiyati 4400 . Sizce bu fiyata göre nasıl özellikleri ?

LENOVO IdeaPad S145/i5-8265U İşlemci/8GB Bellek/256SSD Harddisk/2GB-MX110 Ekran Kartı/15.6

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle SSD kullanması güzel. Önemli bir kriter bu. 8GB ram başlangıç düzenyinde iş görür nitelikte. MX110 2GB G5 32B ekran kartı oyunlar için yeterli olmayabilir. Elbette ne tür oyunlar oynadığını bilmediğim için bit şey diyemiyorum ama en azında 4GB bellek olsa çok daha iyi olurdu.

    Temel kullanım için (internet, ofis uygulamaları) için iyi bir bilgisayar. Oyun performansı bu kadar iyi olmaz.

    hakan hakan (15424)