Lenovo laptop internet

Merhabalar Lenovo G500 laptop kullanıyorum evde modemim var 2.4 ve 5Ghz sağlıyor fakat bilgisayar yalnızca 2.4Ghz yi algılıyor ve internet hızı aşırı derecede yavaş kablo kullanmayı denedim fakat durum aynı internet yine yavaştı telefon ve başka laptoplarda internet hızı yüksek yalnızca bu cihazda kötü nedeni nedir sizce yeni bir ağ kartı alsam düzelir mi veya

https://uzmanim.net/soru/bilgisayarin-5ghz-aglari-gormesi-icin-ne-yapmaliyim/93247

Burda bahsedilen üründen alsam işime yarar mı?

furcel72 furcel72 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zannetmem sonuçta kablo ile de bağlanınca aynı sorunu yaşıyormuşsunuz. İnternet, LAN, Wi-Fi gibi türevleri laptopunuzdan güncellemeyi denediniz mi?

    hydra hydra (3800)