Lenovo s90 Hakkında Görüşleriniz nedir, Lenovo S90 telefon nasıldır, alınır mı?

Merhabalar . Lenovo s90  Telefon aldım . 1 haftadır kullanıyorum cok memnunum gerek tasarım gerek özellik bakımından . sizinde görüşlerinizi almak istiyorum  şimdiden teşekkür  ederim :)

https://hizliresim.com/L4R1lo

blackheaven blackheaven (728)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lenovo S90 telefonu hakkında pek bilgim yoktu.Sizin sorunuz üzere baktım ve gerçekten güzel bir modelmiş.

    Tasarımı ve ekran boyutu gayet ideal bir telefon.Donanım özellikleri de çok iyi.İşlemcisi 4 çekirdekli ve Ram 2 GB.Ekran olarak ta Süper Amoled HD ekrana sahip.

    Lenovo markasına gelecek olursak ta notebook tarafında başarılı bir model olduğu ortada.Telefon tarafında ise belki Samsung,LG,Sony gibi markalar kadar yaygın değil ancak kalitesinden şüphem yok.Zaten fiyatının uygun olmasının nedeni de Lenovo markasına sahip olması.Bence bu fiyata diğer markalar tercih etseydiniz kullandığınız özelliklerinin neredeyse yarısı kadar bir telefon alabilirdiniz.Lenovo seçerek akıllıca bir seçim yapmışsınız.İyi günlerde kullanın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Vakit ayırarak araştırdığınız ve bu değerli yorumu yaptığınız için teşekkür ederim blackheaven 8 yıl önce